Meca peruánská – účinky a zkušenosti

Posted in Eshopy

maca peruánská

Maca peruánská je jedna ze "zázračných" rostlin, které mají podle svých uživatelů moc pomoct skoro s čímkoliv. Je ale maca peruánská tak skvělá, jak se o ní povídá? Podívejme se a to spolu. Jako bonus se navíc dovíte, kde můžete maxu pořídit  a vyzkoušet sami.

 Co je maca?

Maca původně pochází z Peru (kdo by to tušil podle názvu..), kde už je užívána tisíce let. K nám do Evropy se ale dostala až v 19. století a od té doby je velice oblíbená. Maca obsahuje spoustu různých vitamínů, minerálů a také bílkoviny a vlákninu. Mezi nejvýznamnější vitamíny obsažené v kořeni macy patří B, C a E. Mezi nejdůležitější minerály patří zase jód, zinek, železo a hořčík.

Účinky macy a zkušenosti s užíváním

Jedním z nejznámějších účinků macy peuránské je její shcopnost podpory potence. Proto se v určitém množství používá do doplňků stravy, které tyto věci podporují. Účinků na lidské tělo je ale mnohem více. Podle zkušeností těch, kteří macu užívali, k nim patří:

  • obrovské zvýšení energie
  • pokles stresu
  • uklidnění nervového systému
  • zvýšení imunity
  • zklidnění hormonů (hlavně u žen před menstruací)

maca peruánská

Kde macu koupit?

V dnešní době už naštěstí nemusíte jít ven, vykopat kořen a ten si sami nadrtit. Kdo by na to měl taky čas. Pro vás už existuje pohodlný způsob konzumace pomocí tabletek nebo kapslí. Ty můžete koupit například na www.exoticherbs.cz. Tam najdete tablety se stoprocentním obsahem macy. Pokud vám vyhovují spíše kapsle a vyhýbáte se živočšným produktům, určitě vás potěší to, že jsou vyrobeny z rostlinného materiálu.

 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit