Vratové systémy do závodu vybírejte pečlivě

Posted in Firmy

Vybírat vrata do průmyslových staveb není tak jednoduché, jako kupovat vstupní dveře domů. Doma totiž dveře nemusí splňovat tak náročné požadavky a nemusí být uzpůsobené často ne úplně příznivým podmínkám. Průmyslová vrata se potýkají s velmi častým používáním, v každém odvětví se po nich požaduje něco jiného a všechny tyto požadavky musí perfektně splňovat. Na co si při výběru dávat pozor?

průmyslová vrata spedos

Mé zkušenosti s čínskou medicínou

Posted in Top odkazy

Už jsem napsal mnoho článku ohledně Tradiční čínské medicíny, dále TČM. Dnes se však budu věnovat zkušenostem, které má mnoho lidí s tímto tisíce let starým medicínským systémem. Při léčbě se využívají postupy a terapie, kterým se západní medicína bohužel vysmívá, což není dobré. Naštěstí se najdou i významní lékaři, kteří TČM podporují. Tento postoj obhajují například značným počtem klientů, které TČM vyléčila a vrátila je do standardního života.

Protipožární zárubně značky FRIGOMONT

Posted in Top odkazy

Co je vlastně požár? Pojmem požár můžeme obecně označit každé nežádoucí hoření. Velmi často při nich dochází ke škodám na majetku a zdraví. V nejhorších případech se dokonce můžeme setkat se smrtí. Pokud chceme minimalizovat toto riziko, základem je včasné odhalení požáru. Nejjednoduššími zařízeními jsou hlásiče požárů a kouře, které spolehlivě reagují. Další možností jsou sofistikovanější systémy EPS nebo speciální dveře s protipožárními zárubněmi, a právě jim se budeme věnovat.

Za znečištěné ovzduší může často Polsko

Posted in Top odkazy

Ten, kdo je z Moravskoslezského kraje nebo přímo z Ostravska moc dobře ví, že na podzim a v zimě město často zachvátí smog a je vyhlášena smogová situace. Při tomto stavu platí několik různých regulativních opatření, aby se ten smog co nejrychleji rozplynul a "rozfoukal". Otázka zní, mohou za to podniky na Ostravsku nebo je zdroj znečištění úplně někde jinde? Většina odborníků se přiklání a měření to dokazují, že největším zdrojem znečistění je Polsko, které téměř vůbec neřeší hospodaření svých průmyslových podniků.

Ubytování v apartmánech Anička

Posted in Top odkazy

Už jste slyšeli o Liptově? Že ne? Tak to okamžitě napravíme! Jedná se o historickou část na středním Slovensku, pod Vysokými Tatrami, na horním toku Váhu. Díky tomu, že byla tato část na nějakou dobu oddělena od zbytku Slovenska, tak se zde vyvinula kultura s odlišnými znaky, než je typické a zaručeně stojí za návštěvu!

Hledáte firmu, která vám vymění okna ve Zlíně?

Posted in Top odkazy

Pak hledáte firmu Perymont, protože není mnoho firem, kde by byli takový odborníci na plastová okna ve Zlíně, jako v Perymontu, který má pod svými křídly společnost Slovaktual.

 

Kromě plastových oken si zaměstnanci Perymontu poradí také s hliníkovými a dřevěnnými okny a dveřmi. Namontují vám parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu i rolety. Staré vymění za nové.

Své práci rozumí a jde to vidět na jejím výsledku - určitě budete spokojení.
Zárukou výborně odvedené práce jsou léta praxe a samotný přístup zaměstnanců, kterým záleží na to, aby odvedli svou práci dobře a ne jen, aby měli hotovo, jak tomu mnohdy bývá.

Co takové kanceláři vytknout

Posted in Top odkazy

Je to velký kancelářský komplex, který se nachází hned vedle vlakového nádraží. Hned vedle je také metro trasy B a C. Jezdí zde dokonce i letištní mikrobusy. Co se týče infrastruktury, leží na ideální pozici.

 

Reklama na stínících sítích?

Posted in Služby

Hlavním důvodem, proč jsou stínící sítě instalovány na ploty sportovních areálů, je zastínění hrací plochy. Není nic horšího, než když letící míček minete kvůli silnému svitu slunce. Avšak stínící sítě dají použít i na ploty soukromých a firemních pozemků. Nejčastěji se dají sehnat v zelené barvě, řada firem však nabízí širokou škálu jiných barevných provedení. Kromě stínícího efektu, poskytují také skvělý prostor pro reklamu. Na tenisových kurtech můžete nalézt stínící sítě, které na sobě nesou názvy vyhlášených výrobců tenisových raket. Taktéž toho mohou využít i firmy, které na stínící síť mohou umístit své logo, název, adresu či kontakt.