O nerezové materiály se postará Fruněk INOX

Posted in Firmy

Dnes je trh s průmyslovými společnostmi rozmanitý, a tak najít vhodnou firmu, která nabízí kvalitní broušení a leštění nerezových materiálů, není zrovna lehké. A tak vám s výběrem pomůžeme. Jednou ze společností, která snoubí vysokou kvalitu svých služeb s příjemnou a dlouhodobě nízkou cenou, je Fruněk INOX. Tato firma nabízí svým klientům trubky, atypy, jekly, výpalky, pásoviny a kulatiny. Kromě toho chce uspokojit svou klientelu nadstandardním servisem, v jehož rámci nabízí balení produktů, jejich dopravu a rychlé zpracování.

Nadchne vás také spolehlivost této firmy a garance dlouhodobě nízké ceny. Leštění nerezových materiálů je hlavní činností společnosti, a tak si můžete být jisti vysoce kvalitním výsledkem práce.

Kdy využijete digitální tisk?

Posted in Služby

Digitální tisk představuje jednu z technologií tisku. Digitální tisk se od ostatních metod liší tím, že funguje bez tiskové formy. Využívají se digitálně připravená data a inkoust se tak aplikuje přímo na zvolený materiál. Tento tisk se uplatňuje hlavně na porézní a neporézní podklady, ale také se tiskne na ploché materiály, přičemž tloušťka by neměla přesáhnout hranici 40 mm.

Víceúčelové hřiště do každého města

Posted in Firmy

V současné době se města a obce snaží nabídnout nejen svým obyvatelům, ale také návštěvníkům bohaté sportovní vyžití. Velmi populární je víceúčelové hřiště, na kterém se dá hrát řada míčových her – od tenisu, přes kopanou, až po basketbal. Tato hřiště jsou ideální nejen pro školáky, kteří si chtějí zkrátit dlouhé chvíle míčovou hrou, ale i pro dospělé, kteří rádi sportují a trénují.

Na obkladačské práce zavolejte odborníka

Posted in Služby

Pod pojmem obkladačské práce se skrývá mnoho činností. Zjednodušeně se jedná o pokládání dlaždic či takzvaných kachlíků zpravidla do koupelen, na toalety či do kuchyní. Časté je však také venkovní použití obkladaček. Tady je důležité použití mrazuvzdorných dlaždic, ale také velmi dobře odvedená obkladačská práce. V mrazu totiž při nejmenší chybičce mohou obkladačky velmi snadno popraskat, mohou se mezi nimi vytvořit mezery nebo se mohou jinak poškodit.

Jak nastavit firemní strategii?

Posted in Služby

V odborné literatuře pro manažery a podnikatele se dočtete informace o tom, jak nastavit správnou strategii podniku. Ale je zrovna vaše firemní strategie ta správná? Bude vámi nastavená firemní strategie úspěšná, jak tvrdí odborná literatura? Vše není v praxi tak, jak popisuje samotná literatura. Jestliže si nevíte v této oblasti rady, obraťte se na společnost J.I.P. pro firmy s.r.o., která se zaměřuje právě na tuto oblast.

Víceúčelová úprava komínů

Posted in Top odkazy

Společně s nástupem moderních technologií se promítají do různých oblastí a to třeba i do těch, které byste nečekali. Například můžete změnit průměr starému komínu. Díky frézování komínů Zlín můžete použít stávající komínové šachty k provozu nových tepelných spotřebičů. Odebrat tak můžete až třtinu zdiva, ze kterého je komín postaven. Nejmenší průměr na frézování je 100 mm. Vyfrézování má navíc i vedlejší efekt – vyčistí celý komín od dehtu a nečistot, čímž se zvýší tah komínu.
Každý komín, který zúžíme frézováním, musíme následně vyvložkovat.

Matrace Brno

Posted in Firmy

Budíte se ráno s bolestmi zad nebo vás bolí hlava? Abyste se ráno budili odpočatí a s dobrou náladou, měli byste mít kvalitní lůžko, což není jen stabilní postel, ale i správně zkombinovaný rošt s matrací. Jestliže hledáte matrace Brno, zaměřte se na specializovaný obchod Notre Trade, který má ve svém portfoliu produktů kompletní vybavení do ložnice.

Vaše matrace by neměla být ani tvrdá, ani příliš měkká - měla by tvořit oporu pro vaši páteř, aby nedocházelo k její nepřirozené poloze. Spánek je pro lidský organismus velmi důležitý, a tak pro něj udělejte maximum a pořiďte si kvalitní matraci.

Fruněk je najlepší v leštenie nerezových materiálov

Posted in Služby

Priemysel je dnes rozmanitý a v tejto oblasti pôsobí celá rada spoločností, ktorá sa špecializuje na nerezové materiály. Jednou z nich je aj zlínska spoločnosť Fruněk INOX, ktorá sa špecializuje na leštenie a brúsenie nerezu. Svojim klientom ponúka nadštandardný servis, ktorý zahŕňa balenie nerezového materiálu, ich doprava na miesto určenia a tiež garancie dlhodobo nízke ceny.