Hydraulik a co o ní víme

Posted in Top odkazy

I přesto že se s tímto pojmem setkáváme ve svém životě běžně, ne každý je schopen ho přesně definovat. Hydraulika je technická disciplína, která se zabývá využitím mechanických vlastností tekutin pro technické účely. V hydraulice se využívají poznatky z hydromechaniky, která zahrnuje hydrostatiku a hydrodynamiku. To znamená, že se studují nejen vlastnosti tekutin, které jsou v klidu, ale také tekutin, které jsou v pohybu. Díky hydraulice se dají vyrobit hydraulická zařízení, která mají široké využití. Používají se například ve stavebnictví, v zemědělství, průmyslu či v dopravě.

I vy můžete mít bazén na zahradě

Posted in Běžné odkazy

Představte si vaši zahradu. A v té vaší zahradě je bazén. No není to pěkná představa?

Přijdete unavení z práce, lehnete si na lehátko, osvěžíte se plaváním a necháte pozdní paprsky sluníčka, aby vás opálili. Mít bazén není nereálná věc – dnes je dostupný pro všechny.

O nerezové materiály se postará Fruněk INOX

Posted in Firmy

Dnes je trh s průmyslovými společnostmi rozmanitý, a tak najít vhodnou firmu, která nabízí kvalitní broušení a leštění nerezových materiálů, není zrovna lehké. A tak vám s výběrem pomůžeme. Jednou ze společností, která snoubí vysokou kvalitu svých služeb s příjemnou a dlouhodobě nízkou cenou, je Fruněk INOX. Tato firma nabízí svým klientům trubky, atypy, jekly, výpalky, pásoviny a kulatiny. Kromě toho chce uspokojit svou klientelu nadstandardním servisem, v jehož rámci nabízí balení produktů, jejich dopravu a rychlé zpracování.

Nadchne vás také spolehlivost této firmy a garance dlouhodobě nízké ceny. Leštění nerezových materiálů je hlavní činností společnosti, a tak si můžete být jisti vysoce kvalitním výsledkem práce.

Kdy využijete digitální tisk?

Posted in Služby

Digitální tisk představuje jednu z technologií tisku. Digitální tisk se od ostatních metod liší tím, že funguje bez tiskové formy. Využívají se digitálně připravená data a inkoust se tak aplikuje přímo na zvolený materiál. Tento tisk se uplatňuje hlavně na porézní a neporézní podklady, ale také se tiskne na ploché materiály, přičemž tloušťka by neměla přesáhnout hranici 40 mm.

Víceúčelové hřiště do každého města

Posted in Firmy

V současné době se města a obce snaží nabídnout nejen svým obyvatelům, ale také návštěvníkům bohaté sportovní vyžití. Velmi populární je víceúčelové hřiště, na kterém se dá hrát řada míčových her – od tenisu, přes kopanou, až po basketbal. Tato hřiště jsou ideální nejen pro školáky, kteří si chtějí zkrátit dlouhé chvíle míčovou hrou, ale i pro dospělé, kteří rádi sportují a trénují.

Na obkladačské práce zavolejte odborníka

Posted in Služby

Pod pojmem obkladačské práce se skrývá mnoho činností. Zjednodušeně se jedná o pokládání dlaždic či takzvaných kachlíků zpravidla do koupelen, na toalety či do kuchyní. Časté je však také venkovní použití obkladaček. Tady je důležité použití mrazuvzdorných dlaždic, ale také velmi dobře odvedená obkladačská práce. V mrazu totiž při nejmenší chybičce mohou obkladačky velmi snadno popraskat, mohou se mezi nimi vytvořit mezery nebo se mohou jinak poškodit.

Jak nastavit firemní strategii?

Posted in Služby

V odborné literatuře pro manažery a podnikatele se dočtete informace o tom, jak nastavit správnou strategii podniku. Ale je zrovna vaše firemní strategie ta správná? Nečeká Vás třeba mezigenerační obměna či rodinný holding? Bude vámi nastavená firemní strategie úspěšná, jak tvrdí odborná literatura? Vše není v praxi tak, jak popisuje samotná literatura. Jestliže si nevíte v této oblasti rady, obraťte se na společnost Samak, která se zaměřuje právě na tuto oblast.