Víceúčelová úprava komínů

Posted in Top odkazy

Společně s nástupem moderních technologií se promítají do různých oblastí a to třeba i do těch, které byste nečekali. Například můžete změnit průměr starému komínu. Díky frézování komínů Zlín můžete použít stávající komínové šachty k provozu nových tepelných spotřebičů. Odebrat tak můžete až třtinu zdiva, ze kterého je komín postaven. Nejmenší průměr na frézování je 100 mm. Vyfrézování má navíc i vedlejší efekt – vyčistí celý komín od dehtu a nečistot, čímž se zvýší tah komínu.
Každý komín, který zúžíme frézováním, musíme následně vyvložkovat.

Matrace Brno

Posted in Firmy

Budíte se ráno s bolestmi zad nebo vás bolí hlava? Abyste se ráno budili odpočatí a s dobrou náladou, měli byste mít kvalitní lůžko, což není jen stabilní postel, ale i správně zkombinovaný rošt s matrací. Jestliže hledáte matrace Brno, zaměřte se na specializovaný obchod Notre Trade, který má ve svém portfoliu produktů kompletní vybavení do ložnice.

Vaše matrace by neměla být ani tvrdá, ani příliš měkká - měla by tvořit oporu pro vaši páteř, aby nedocházelo k její nepřirozené poloze. Spánek je pro lidský organismus velmi důležitý, a tak pro něj udělejte maximum a pořiďte si kvalitní matraci.

Fruněk je najlepší v leštenie nerezových materiálov

Posted in Služby

Priemysel je dnes rozmanitý a v tejto oblasti pôsobí celá rada spoločností, ktorá sa špecializuje na nerezové materiály. Jednou z nich je aj zlínska spoločnosť Fruněk INOX, ktorá sa špecializuje na leštenie a brúsenie nerezu. Svojim klientom ponúka nadštandardný servis, ktorý zahŕňa balenie nerezového materiálu, ich doprava na miesto určenia a tiež garancie dlhodobo nízke ceny.

Servis hydraulických systémů

Posted in Firmy

Stejně jako většina přístrojů, které jsou často využívány, tak i hydraulické systémy vyžadují pravidelnou kontrolu. O tu se postarají specializované firmy, které mají bohaté zkušenosti ve svém oboru.

Lišty

Posted in Top odkazy

Rozprostírají se okolo podlah. Vlečou se a vlečou, táhnou se přes celý pokoj, který ohraničují svým materiálem, který může být vyrobený z různých materiálů. Mohou být dřevěné, mohou být i kovové, dokonce i plastové. Nechtějí, aby se mezi podlahou a zdí nacházetla jakákoliv mezera. Dokonale zakrývají spáry, aby nebyly plné prachu a špíny. Díky nim je přechod mezi podlahou a zdí vzhlednější. Jsou k dispozici v různých barevných provedeních i dekorech. V některých z nich se mohou nacházet i kabely, jež vedou elektrický proud, v tu chvíli se jim říká elektroinstalační. A čem nebo o kom je vlastně řeč? Jsou to lišty!

Sekačky John Deere

Posted in Firmy

Chcete si koupit kvalitní sekačku? Hledáte bohatou nabídku, ze které si můžete vybrat? Obraťte se na značku John Deere, kterou založil stejnojmenný americký kovář. V současné době je John Deere jedním z největších světových výrobců zemědělské techniky. Velmi oblíbené jsou sekačky John Deere, které se rozdělují ještě na ruční sekačky, skarfikátory, samojízdné sekačky, ale v nabídce jsou také komunální traktory, čelní žací stroje a John Deere nabízí i užitková vozidla.

Filtry

Posted in Firmy

Říká vám něco pojem filtr? Tento termín se objevuje v mnoha odvětvích – fotoaparáty, software a v neposlední řadě i v oblasti hydraulických systémů. O filtrech z oblasti hydrauliky se nyní budeme bavit. Na trhu jsou tyto filtry rozděleny do dílčích kategorií – sací, odpadní, tlakové, spin-on a duplexní. Každá skupina se liší svými vlastnostmi a uplatněním. Dále se pak jednotlivé filtry liší svým průtokem a maximálním provozním tlakem.

Dětská hřiště Brno - Pergoly-brno.cz

Posted in Firmy

Jistě budete souhlasit s tím, že dnešní děti neznají jinou zábavu, než sedět u počítače či hrát různé hry na konzolích. Přimět dítě, aby si šlo hrát ven, je nelehký úkol, zejména nemáte-li v blízkosti svého domu dětské hřiště. Není tedy nic jednoduššího, než si nechat nainstalovat dětské hřiště přímo na svou zahradu. Dětská hřiště Brno u těch nejmenších pomáhají rozvíjet jejich pohybové schopnosti a větší ratolesti se zase zabaví na čerstvém vzduchu.