Máte problém s vybitými hodinkami? Toto mohou být důvody proč nejdou nabít

Posted in Běžné odkazy

Pokud si kupujete chytré hodinky, musíte počítat s tím, že baterie vám nevydrží tak dlouho jak u klasických. To zejména díky displeji, který vám ukazuje všerůzné funkce jak na mobilním zařízení. Princip je takový, že to, co se vám ukazuje na mobilu se vám přenáší do hodinek a vy můžete provádět interakci, aniž byste museli vytáhnout mobil z kapsy.

dob

 

Aby hodinky správně fungovali, musí být nabité stejně jako mobilní telefon. Není to žádná věda, funguje to stejně jako nabíječka u mobilního telefonu. Stačí abyste občas zapojili chytré hodinky na nabíjecí kabel k chytrým hodinkám, a poté zkontrolovali, zda se hodinky nabili. Problém nastává, když se hodinky nenabijí, ikdyž máte připojený kabel.

Vybili se mi hodinky a nejdou nabít, co s tím?

Problému může být spousta, ale mezi ty nejčastější se řadí špatný kontakt uvnitř hodinek, anebo poškozená nabíječka k chytrým hodinkám. Jako první bych zkusil zakoupit novou nabíječku nebo postačí zakoupit nová nabíjecí kabel. Musíte samozřejmě vědět jaký typ konektoru potřebujete. Pokud vlastníte Apple Watch musíte mít kabel s Lightning konektorem naopak u Samsung produktů to bude USB C. Poté je víceméně jedno, jaký kabel zakoupíte.

Pokud zakoupení nabíjecího kabelu nepomohlo, tak problém bude asi uvnitř hodinek. Nejlepší způsob je zajít k autorizovanému servisnímu technikovi, který vám může opravu provést ještě v záruce. Tím pádem nebudete za to platit.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit