Máte problém s vybitými hodinkami? Toto mohou být důvody proč nejdou nabít

Posted in Běžné odkazy

Pokud si kupujete chytré hodinky, musíte počítat s tím, že baterie vám nevydrží tak dlouho jak u klasických. To zejména díky displeji, který vám ukazuje všerůzné funkce jak na mobilním zařízení. Princip je takový, že to, co se vám ukazuje na mobilu se vám přenáší do hodinek a vy můžete provádět interakci, aniž byste museli vytáhnout mobil z kapsy.

dob

 

Hliníková okna

Posted in Běžné odkazy

Hliníková okna jsou moderním, odolným a energeticky úsporným řešením, které pomalu dobývá bydlení. Podívejme se, proč si stále více investorů vybírá tento materiál při stavbě svých vlastních domů.

okna

Hydraulické systémy potřebují ventilovat

Posted in Běžné odkazy

Stejně jako se musí ventilovat a elektrické napětí nebo agrese, i hydraulické systémy tuto činost potřebují pro svůj správný chod. K tomu slouží hydraulické ventily, které slouží mimo jiné buďto k usměrnění toku olejové či vodní kapaliny, ke snížení tlaku v celém obvodu či jako pojistka pro maximální tlak v obvodu.

Právě proto existuje několik typů ventilu například: brzdný ventil, zpětný ventil, tlakový ventil, sedlový ventil, děliče/slučovače průtoku, kulový ventil a další. Samostatné druhy se vyrábí v několika provedeních, takže není problém najít ten správný, který nezklame majitele.

Hořáky TIG

Posted in Běžné odkazy

Svařovací hořáky TIG se používájí pro svařování inertním plynem (TIG svařování). Jedná se zvláštní příslušenství k invertorům BT-IW 150 a BT-IW 160, tímto způsobem lze např. snadno svařovat ušlechtilou ocel. S wolframovou elektrodou lze plynulým proudem svařovat legovanou ocel. Firma TBI nabízí širokou škálu hořáků TIG i WIG a dále také poskytuje svařování MIG. Navštivte jejich stránku a zjištěte víc!