Proč zvolit digitální tisk?

Posted in Služby

Možná už se vám v tiskárně někdy ptali, jestli chcete tisknout digitálním nebo ofestovým tiskem. A mžoná jste z toho byli neskutečně zmatení a nevěděli, co na to říct. Aby se vám to už nikdy nestalo, připravili jsme pro vás takový malý jednoduchý tahák, který vám jednou pro vždy objasní, jak se digitální tisk liší od toho ofsetového.

tiskárna

Reklama na stínících sítích?

Posted in Služby

Hlavním důvodem, proč jsou stínící sítě instalovány na ploty sportovních areálů, je zastínění hrací plochy. Není nic horšího, než když letící míček minete kvůli silnému svitu slunce. Avšak stínící sítě dají použít i na ploty soukromých a firemních pozemků. Nejčastěji se dají sehnat v zelené barvě, řada firem však nabízí širokou škálu jiných barevných provedení. Kromě stínícího efektu, poskytují také skvělý prostor pro reklamu. Na tenisových kurtech můžete nalézt stínící sítě, které na sobě nesou názvy vyhlášených výrobců tenisových raket. Taktéž toho mohou využít i firmy, které na stínící síť mohou umístit své logo, název, adresu či kontakt.

Urnové pomníky jako alternativa

Posted in Služby

Popel zesnulých se tradičně dává do plastových schránek, které však nejsou nijak esteticky vzhledné. Proto na ně jsou vytvořeny ještě urnové schránky či urnové pomníky, které jednak ochrání popel před jakýmikoliv vlivy počasí, ale i vypadají dobře a urnový pomník může posloužit jako alternativa ke klasickému hrobu, pokud si nebožtík přál být po kremaci pochován.

urnový pomník

Ozvučovací techniku nepodceňujte

Posted in Služby

Dostali jste za úkol uspořádat takovou drobnou městskou akci a najednou se z toho vyklubala zábava pro stovky lidí? Možná nevíte, kde vám teď stojí hlava, ale to, co opravdu potřebujete je kvalitní ozvučovací technika. Ať už bude hrát hudba nebo máte v plánu pouze mluvené slovo, není nic horšího, když se z reproduktorů ozývá chrčení a každé druhé slovo si publikum musí domyslet.

Ozvučovací techniku si nemusíte kupovat, dnes už jsou specializované firmy, které vám ji za poplatek vypůjčí. Navíc vám poradí, jaký typ by se hodil na venkovní či naopak uzavřené akce a vysvětlí vám veškeré ovládání. Pokud se ale takový typ akcí opakuje, popřemýšlejte nad nákupem ozvučovací techniky, opakované půjčování nemusí být ekonomicky nejvýhodnější.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka se zástavou nemovitosti aneb hypoteční úvěr

Posted in Služby

Půjčka se zástavou nemovitosti

Současný finanční trh je rozmanitý a pyšní se bohatou nabídkou úvěrových produktů, jež jsou podmíněné zástavou nemovitosti. Půjčka se zástavou nemovitosti je dlouhodobý úvěr zvaný hypotéka. Ovšem nenechte se zmýlit, neboť ne všechny půjčky se zástavou nemovitosti jsou určené pouze k financování vlastního bydlení. V následujících řádcích vás seznámíme s několika druhy hypotečního úvěru.

Čistá rekonstrukce a odpovědnost

Posted in Služby

Jak se doba a technologie posunují, starší budovy chátrají, a nové vznikají za vzniku nových rodin. I zkušených řemeslníků ubývá a proto sehnat špičku realizaci interiérů bývá problém. Samozřejmě na vesnici znamí, sousedi a kamarádi dokážou postavit i celý dům, ale napachájí při práci více škod, než užitku. Vždy je vhodné sehnat i poradce, který zajistí 100% jistotu, že je odpvědný za jakoukoliv škodu a Vám se tak nezvětší stavební náklady. A když už tedy stavit či rekonstruovat, proč ne zároveň u jedné firmy i s návrhem? Nejčastější chyby při realizacích je rozložení pracovní síly mezi více poskytovatelů, kteří pak nejsou ochotni spolupracovat.

Optimalizace stránek pro vyhledávače

Proč je optimalizace stránek pro vyhledávače důležitá?

Posted in Služby

Optimalizace stránek pro vyhledávače

Máte internetový obchod? Potom pro vás zkratka SEO není neznámá. SEO je zkratka anglického slovního spojení Search Engine Optimization, což v češtině znamená optimalizace stránek pro vyhledávače. Hlavním cílem tohoto marketingového nástroje je dostat danou webovou stránkou na přední příčky ve vyhledávání u co nejvyššího počtu klíčových slov, které s daným webem souvisí. Pojďme se podívat na SEO podrobněji.