Na Susi musíte mít speciální rýži

Posted in Služby

Na přípravu sushi se vyplatí kupovat kvalitní japonskou kulatozrnnou rýži, která je k tomuto účelu určená. S jinou půjde sushi nejen špatně připravit, ale především nebude mít jídlo správnou chuť. Sushi rýže je japonská , která se po uvaření lepí, takže je pro tvarování rolek ideální. Rozlišujeme asi 180 druhů rýže, ale v Česku běžně seženeme tak pět základních druhů.

 

digitální tiskárna

Digitální tiskárna v praxi

Posted in Služby

digitální tiskárna

Velké oblíbenosti se v oblasti tisku těší digitální tiskárna, která je často nazývána také jako nízkonákladová. Pyšní se řadou výhod, přičemž ty hlavní jsou rychlý tisk a nízká cena. Digitální tiskárna se používá tam, kde není dostačující klasická kancelářská tiskárna, ale zároveň ofsetová tiskárna je příliš nákladná. Pojďme se tedy podívat, kdy má digitální tisk v praxi uplatnění.

Co znamená konsolidace půjček

Posted in Služby

Konsolidace, neboli sjednocení různých závazků v jeden závazek, může být výhodným řešením pro toho, kdo má několik různých půjček a jejich splácení je pro něj příliš velkou zátěží. Konsolidace půjček sloučí všechny půjčky dohromady pod jednu půjčku. Nezáleží kolik půjček, ani u kolika poskytovatelů splácíte. Poskytovatel konsolidované půjčky vyplatí všechny vaše sjednané úvěry a sloučí je do jednoho úvěru. Díky konsolidaci získáte nižší měsíční úrok, sníží se tak výše měsíčních splátek, splácení je možné prodloužit až na 30 let a navíc budete mít lepší přehled o tom, co platíte.

Fruněk INOX se postará nejen o nerezové materiály

Posted in Služby

Dnes najít společnost, která snoubí vysokou kvalitu nabízených služeb s příjemnou cenou, je nelehký úkol. Ale nám se to podařilo. Jednou z nich je totiž společnost Fruněk INOX, která se specializuje na broušení a leštění nerezových materiálů. V jejím portfoliu produktů najdete trubky, jekly, kulatiny, pásoviny, atypy, výpalky a další nerezové materiály. Kromě toho, že má širokou nabídku sortimentu, vám nabízí i nadstandardní servis, jako je balení, doprava, garance nízké ceny a dodržování termínů.
Kromě toho vám slibuje leštění nerezových materiálů v poměrně krátkém termínu, a tak se nemusíte obávat, že byste na výsledek práce čekali dlouhé měsíce. Obraťte se tedy na kvalitní společnost, u níž je spokojenost klientů na prvním místě.

Kdy využijete digitální tisk?

Posted in Služby

Digitální tisk představuje jednu z technologií tisku. Digitální tisk se od ostatních metod liší tím, že funguje bez tiskové formy. Využívají se digitálně připravená data a inkoust se tak aplikuje přímo na zvolený materiál. Tento tisk se uplatňuje hlavně na porézní a neporézní podklady, ale také se tiskne na ploché materiály, přičemž tloušťka by neměla přesáhnout hranici 40 mm.

Na obkladačské práce zavolejte odborníka

Posted in Služby

Pod pojmem obkladačské práce se skrývá mnoho činností. Zjednodušeně se jedná o pokládání dlaždic či takzvaných kachlíků zpravidla do koupelen, na toalety či do kuchyní. Časté je však také venkovní použití obkladaček. Tady je důležité použití mrazuvzdorných dlaždic, ale také velmi dobře odvedená obkladačská práce. V mrazu totiž při nejmenší chybičce mohou obkladačky velmi snadno popraskat, mohou se mezi nimi vytvořit mezery nebo se mohou jinak poškodit.

Jak nastavit firemní strategii?

Posted in Služby

V odborné literatuře pro manažery a podnikatele se dočtete informace o tom, jak nastavit správnou strategii podniku. Ale je zrovna vaše firemní strategie ta správná? Nečeká Vás třeba mezigenerační obměna či rodinný holding? Bude vámi nastavená firemní strategie úspěšná, jak tvrdí odborná literatura? Vše není v praxi tak, jak popisuje samotná literatura. Jestliže si nevíte v této oblasti rady, obraťte se na společnost Samak, která se zaměřuje právě na tuto oblast.

Fruněk je najlepší v leštenie nerezových materiálov

Posted in Služby

Priemysel je dnes rozmanitý a v tejto oblasti pôsobí celá rada spoločností, ktorá sa špecializuje na nerezové materiály. Jednou z nich je aj zlínska spoločnosť Fruněk INOX, ktorá sa špecializuje na leštenie a brúsenie nerezu. Svojim klientom ponúka nadštandardný servis, ktorý zahŕňa balenie nerezového materiálu, ich doprava na miesto určenia a tiež garancie dlhodobo nízke ceny.