Jak vybrat levný notebook

Posted in Eshopy

 

notebook

V době koronaviru byla řada lidí nucena přejít na homeoffice a všichni žáci a studenti přešli na distanční výuku. Rodičům teď proto vyvstal problém, jak umožnit svým ratolestem přístup k distanční výuce, když sami potřebují počítač na práci z domova.

 

Odpovědí na tento problém je samozřejmé nákup notebooku či počítače. Nicméně obě záležitosti nejsou levné a ne každý si je může dovolit. A ještě více to platí pro ty, kteří mají více než jedno dítě. Nicméně existují způsoby, jak nakoupit notebook levně.

Notebooky do 10 000 Kč

Dětem pro připojení k distanční výuce stačí pouze levné notebooky do 10 000 Kč. Tyto notebooky však většinou nejsou vhodné pro nic jiného, než pracování s dokumenty, vyřizování emailů nebo pouštění filmů. Tyto notebooky také většinu her nerozjedou. A pokud ano, tak se jedná o mnoho let staré kusy.
Pořizovací cena notebooku také záleží na jeho velikosti. Pokud jsou rozměry notebooku menší, pak je i jeho cena menší. Je ovšem důležité se zamyslet nad tím, zda je notebook dost velký na to, aby na něm vaše dítě přečetlo materiály potřebné při online výuce.

Kde koupit levný notebook

Levný notebook lze zakoupit na mnoha místech. Můžete je zakoupit v elektroprodejnách. Pokud však chcete ještě více snížit jejich cenu, pak můžete sáhnout po diskontních prodejnách. Zde se prodává zboží s narušeným obalem, či zboží, které bylo vystaveno. Další možností je pak koupit notebook z druhé ruky. U této varianty bych ale radila, aby byl člověk opatrný a předem si ověřil, zda se nejedná o podvodného prodejce.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit