Jaké šperky by vám rozhodně neměly chybět?

Posted in Eshopy

zlatý prsten

Šperky tvoří neodlučitelnou část šatníku snad každé ženy. I malý šperk umí totiž z každodenního oblečení vytvořit něco úplně originálního. Proto je potřeba, aby vám v šatníku nechyběly tyto šperky .projdeme vše od přívěsků až po náušnice kruhy bílé zlato.

Prsteny

Začínáme od základu. Prsteny jsou sice docela malá záležitost, ale efekt, který mají na váš outfit a potažmo i na vaše okolí je obrovský. Upravené ruce jsou základ a s krásnou novou manikůrou doplněnou o luxusní zlatý prsten otočí váš vzhled o 180 stupňů.

Náušnice

Náušnice už asi nosíte úplně od malička. Většiné holčiček se totiž uši propichují už velice brzo. A s většinou žen se láska k náušnicím táhne celý život. Některé dokonce mají náušnic plnou šperkovnici. ROzhodně není nutné, abyste si ke každému stylu oblečení pořizovala nové náušnice, stačí jeden nebo dva páry, které sladíte s čímkoliv. Naši oblíbenci?

  • náušnice ze žlutého zlata
  • náučšnice z bílého zlata
  • briliantové náušnice

Řetízky

Řetízky jsou nesmrtelná klasika. Navíc když ho doplníte o přívěsek, dostane úplně nový rozměr. Jednoduše tak vytvoříte versatilní šperk, který můžete každý den obměňovat podle nálady nebo stylu oblečení. Není se čemu divit, že jsou řetízky tak oblíbené.

Nebmůžeme vám ale říkat, co a jak máte nosit. Váš styl záleží jenom na vás. Jestli máte ráda výrazné šperky, které tvoří většinu dojmu z vašeho outfitu, pokračujte v jejich nošení. Stejně tak, pokud preferujete princeznovský styl. Ať už se stavíte na jakoukoliv stranu, určitě ám dáte za pravdu, že šperky jsou prostě úžasné.

paní s náušnicí

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit