Ubytování v apartmánech Anička

Posted in Top odkazy

Už jste slyšeli o Liptově? Že ne? Tak to okamžitě napravíme! Jedná se o historickou část na středním Slovensku, pod Vysokými Tatrami, na horním toku Váhu. Díky tomu, že byla tato část na nějakou dobu oddělena od zbytku Slovenska, tak se zde vyvinula kultura s odlišnými znaky, než je typické a zaručeně stojí za návštěvu!

Pokud nechcete mít nudnou dovolenou, tak navštívit Liptov mohu jen doporučit. O zábavu mít nouzi rozhodně nebudete, protože v okolí najdete dva největší aquaparky na Slovensku a to Gino Paradise Bešeňová a Tatralandia, dále je možnost turisticky prozkoumat Roháče a Vysoké Tatry.

V konkrétní lokalitě Liptova patří tradice například vorařství na Váhu, nyní se zde rozvíjí moderní raftování. Dalším lákadlem, proč navštívit právě tuto lokalitu je přítomnost přehrady Liptovská Mara. Pokud máte jasno, teď byste se měli starat o ubytování, na výběr je z mnoha liptovských chat, zejména bych doporučil apartmány Anička.

 

Nemějte strach nadstandardně vybavené apartmány Anička Vám poskytnou náhradní domov mezitím, když budete objevovat krásy našich sousedů na Slovensku. Vybrat si může z pěti stylových apartmánů, které se nachází ve dvou objektech. Na své si u nás přijdou jak rodiny s dětmi, tak zamilované páry nebo pracovní kolektivy. Apartmány jsou vybaveny televizory se satelitním příjmem, vlastním kuchyňským koutem, každý apartmán má také vlastní sociální zařízení.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit