sklo

Potisk skla je stále více žádaný

Posted in Běžné odkazy

sklo

Protože se v technologiích stále posouváme dopředu, tak i potiskové služby nabízí spoustu nových možností. A i proto patří potisk skla k nejžádanějším službám. Pravděpodobně je to i tím, že sklo patří k exkluzivním materiálům, a pokud ho použijete jako reklamní předmět, tak tím dáváte i najevo, že na to máte. A navíc mezi jeho nesporné výhody patří i to, že je velice praktický – stačí jej otřít a nemusíte se o nic dalšího starat. Takže pokud si necháte natisknout logo firmy, vlastní obrázek či fotku, budete slavit úspěch.

Optimalizace stránek pro vyhledávače

Proč je optimalizace stránek pro vyhledávače důležitá?

Posted in Služby

Optimalizace stránek pro vyhledávače

Máte internetový obchod? Potom pro vás zkratka SEO není neznámá. SEO je zkratka anglického slovního spojení Search Engine Optimization, což v češtině znamená optimalizace stránek pro vyhledávače. Hlavním cílem tohoto marketingového nástroje je dostat danou webovou stránkou na přední příčky ve vyhledávání u co nejvyššího počtu klíčových slov, které s daným webem souvisí. Pojďme se podívat na SEO podrobněji.

Na Susi musíte mít speciální rýži

Posted in Služby

Na přípravu sushi se vyplatí kupovat kvalitní japonskou kulatozrnnou rýži, která je k tomuto účelu určená. S jinou půjde sushi nejen špatně připravit, ale především nebude mít jídlo správnou chuť. Sushi rýže je japonská , která se po uvaření lepí, takže je pro tvarování rolek ideální. Rozlišujeme asi 180 druhů rýže, ale v Česku běžně seženeme tak pět základních druhů.

sushi

digitální tiskárna

Digitální tiskárna v praxi

Posted in Služby

digitální tiskárna

Velké oblíbenosti se v oblasti tisku těší digitální tiskárna, která je často nazývána také jako nízkonákladová. Pyšní se řadou výhod, přičemž ty hlavní jsou rychlý tisk a nízká cena. Digitální tiskárna se používá tam, kde není dostačující klasická kancelářská tiskárna, ale zároveň ofsetová tiskárna je příliš nákladná. Pojďme se tedy podívat, kdy má digitální tisk v praxi uplatnění.

Věnujte se zaměstnancům

Posted in Firmy

Některé firmy zapomínají na pravidelná firemní školení, která jsou daná zákonem. Například takové školení bezpečnosti, první pomoci nebo požární cvičení se má opakovat ve stejných intervalech. Nejedná se o blbý výmysl, ale jde o preventivní opatření, protože lidé, kteří prožijí nějaký šok nebo paniku, se chovají jinak než obvykle, a pokud jim nikdo neřekne, co mají dělat, tak to může skončit tragicky.