Optimalizace stránek pro vyhledávače

Proč je optimalizace stránek pro vyhledávače důležitá?

Posted in Služby

Optimalizace stránek pro vyhledávače

Máte internetový obchod? Potom pro vás zkratka SEO není neznámá. SEO je zkratka anglického slovního spojení Search Engine Optimization, což v češtině znamená optimalizace stránek pro vyhledávače. Hlavním cílem tohoto marketingového nástroje je dostat danou webovou stránkou na přední příčky ve vyhledávání u co nejvyššího počtu klíčových slov, které s daným webem souvisí. Pojďme se podívat na SEO podrobněji.

Na Susi musíte mít speciální rýži

Posted in Služby

Na přípravu sushi se vyplatí kupovat kvalitní japonskou kulatozrnnou rýži, která je k tomuto účelu určená. S jinou půjde sushi nejen špatně připravit, ale především nebude mít jídlo správnou chuť. Sushi rýže je japonská , která se po uvaření lepí, takže je pro tvarování rolek ideální. Rozlišujeme asi 180 druhů rýže, ale v Česku běžně seženeme tak pět základních druhů.

 

digitální tiskárna

Digitální tiskárna v praxi

Posted in Služby

digitální tiskárna

Velké oblíbenosti se v oblasti tisku těší digitální tiskárna, která je často nazývána také jako nízkonákladová. Pyšní se řadou výhod, přičemž ty hlavní jsou rychlý tisk a nízká cena. Digitální tiskárna se používá tam, kde není dostačující klasická kancelářská tiskárna, ale zároveň ofsetová tiskárna je příliš nákladná. Pojďme se tedy podívat, kdy má digitální tisk v praxi uplatnění.

Věnujte se zaměstnancům

Posted in Firmy

Některé firmy zapomínají na pravidelná firemní školení, která jsou daná zákonem. Například takové školení bezpečnosti, první pomoci nebo požární cvičení se má opakovat ve stejných intervalech. Nejedná se o blbý výmysl, ale jde o preventivní opatření, protože lidé, kteří prožijí nějaký šok nebo paniku, se chovají jinak než obvykle, a pokud jim nikdo neřekne, co mají dělat, tak to může skončit tragicky.

jáhly

Co jsou jáhly a proč je konzumovat?

Posted in Top odkazy

jáhly

Když se řeknou jáhly, měli byste si představit loupané obilky prosa setého. Jáhla spadají mezi nejstarší kulturní plodinu. Své kořeny má proso v Číně, východní Asii, Indii a v jihovýchodní části Ruska. Do České republiky se proso dostalo během stěhování národů. V minulosti u nás byly jáhly velmi oblíbené, ale byly vytlačeny konzumací brambor a obilovin, z nichž se peče pečivo. A proč se ale lidé opět vrací k jáhlám? Důvodů je hned několik.

Prodávejte efektivně na internetu

Posted in Regionální odkazy

Většina marketingových poradců vsází na nápad, kreativitu, originalitu. Ovšem pokud vlastníte e-shop, tak mnohem více oceníte, pokud vám někdo přivede na vaše stránky přirozeným způsobem vaše cílové zákazníky. A k tomu potřebujete mít nejen líbivé stránky z venku (tzn. grafika a struktura), ale také zevnitř (popisky, titulky apod.).

Co znamená konsolidace půjček

Posted in Služby

Konsolidace, neboli sjednocení různých závazků v jeden závazek, může být výhodným řešením pro toho, kdo má několik různých půjček a jejich splácení je pro něj příliš velkou zátěží. Konsolidace půjček sloučí všechny půjčky dohromady pod jednu půjčku. Nezáleží kolik půjček, ani u kolika poskytovatelů splácíte. Poskytovatel konsolidované půjčky vyplatí všechny vaše sjednané úvěry a sloučí je do jednoho úvěru. Díky konsolidaci získáte nižší měsíční úrok, sníží se tak výše měsíčních splátek, splácení je možné prodloužit až na 30 let a navíc budete mít lepší přehled o tom, co platíte.